U nas zniżki łączą się! Sprawdź

Zespół

Emilia Żur

dyrektor

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Wychowanie w licznej rodzinie sprawiło, że już od najmłodszych lat opiekowała się dziećmi oraz zapragnęła oddać się temu zawodowo. Od lat nastoletnich związana z muzyką, śpiewa w chórze a swoją muzyczną pasję stara się przekazać maluchom. W swojej pracy kładzie nacisk na praktyczne zajęcia z dziećmi, rozwijające wyobraźnię i sprawności manualne. Płynnie posługuje się językiem angielskim, co ułatwia pracę z dziećmi obcojęzycznymi. Dzięki znajomości różnorodnych technik animacji czasu oraz metod wychowawczych nawiązuje porozumienie z najmłodszymi i najbardziej energicznymi wychowankami.

OLIWIA FIGZAŁ

kierownik placówki

Już od najmłodszych lat opiekowała się młodszymi dziećmi z rodziny. Następnie swoje umiejętności rozwijała poprzez dalszą pracę jako niania. Jest osobą żywiołową, pełną pozytywnego nastawienia. Osoba odpowiedzialna i pracowita. Odkąd pamięta jej pasją są książki. Uwielbia pisać wiersze. W pracy zawsze służy pomocną dłonią. Po długiej zabawie z dziećmi lubi usiąść i poczytać im bajki. Interesuje się bajkoterapią. Studentka prawa na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Patrycja rzepień

Każdego dnia stara się aby dzieci w żłobku czuły się bardzo dobrze i żeby miały poczucie bezpieczeństwa - tak jak w domu. Szczególnie lubi czytać dzieciom ponieważ uważa, że czytanie świetnie rozwija ich wyobraźnię. Jej pasją są góry, lubi aktywnie spędzać wolny czas.

ŁUCJA NOWAK

Od najmłodszych lat zajmowała się dziećmi swojego rodzeństwa. Pewnego dnia postanowiła spróbować swoich sił w żłobku i od 2 lat pracuje z najmłodszymi dziećmi, także tymi z orzeczoną niepełnosprawnością. Najważniejsze jest dla niej, aby dzieci z uśmiechem wychodziły do rodziców, stara się, aby czas spędzony w żłobku przebiegał dzieciom ciekawie i przyjemnie. Po pracy interesuje się tenisem stołowym, gra regularnie, a wieczorem odpoczywając lubi poczytać dobry horror.

AGNIESZKA WALOCHA

Odbyła kurs na opiekuna w żłobku, ma również doświadczenie z dziećmi bo sama ma dwie własne pociechy. Pochodzi z dużej rodziny co jest dodatkowym atutem pracy z dziećmi. Płynnie posługuje się językiem angielskim co ułatwia lekcje angielskiego z dziećmi i kontakt z obcojęzycznymi rodzicami. Bardzo lubi spędzać czas na czytaniu z maluszkami i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

W przygotowaniu.